Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pobiedziska Letnisko, Kolejowa 3 PobiedziskaUlica: Kolejowa 3
Kod pocztowy: 62-010
Miejscowość: Pobiedziska
Gmina: Pobiedziska M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Pobiedziska znajdującej się w powiecie Pobiedziska M. będącej częścią województwa Wielkopolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Pobiedziska

Na dworcu PKP Pobiedziska jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Pobiedziska istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Położenie dworca PKP Pobiedziska

Główny budynek dworca PKP Pobiedziska znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Pobiedziska jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 448

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 17:56:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy