Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poznań Starołęka, Starołęcka 57 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)Ulica: Starołęcka 57
Kod pocztowy: 61-361
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Gmina: M. Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Poznań (Poznań-Nowe Miasto).

Wszystkie oferowane usługi PKP

Dworce kolejowe są co roku systematycznie modernizowane. Na dworcu PKP Poznań (Poznań-Nowe Miasto) można znaleźć takie usługi jak na przykład bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Oprócz tego, czekając na pociąg, można odwiedzić drogerie, galanterie, punkty gastronomiczne oraz kupić coś do poczytania w prasie.

Kasy biletowe PKP Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Poznań (Poznań-Nowe Miasto) znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 460

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:19:53

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy