Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Smardzów Wrocławski, Kolejowa 2 Żerniki WrocławskieUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 55-010
Miejscowość: Żerniki Wrocławskie
Gmina: Siechnice
Województwo: Dolnośląskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Żerniki Wrocławskie. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Żerniki Wrocławskie bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Żerniki Wrocławskie można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Dworzec Żerniki Wrocławskie wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Żerniki Wrocławskie zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Lokalizacja dworca PKP Żerniki Wrocławskie

Dworzec główny PKP Żerniki Wrocławskie znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Żerniki Wrocławskie nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 442

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 08:41:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy