Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Arriva


Skontaktuj się z PKP Arriva. Arriva dane kontaktowe. Informacje na temat biletów w Arriva. Aktualny rozkład jazdy PKP Arriva.

PKP Arriva

Informacje na temat Arriva dostępne na stronie. Arriva gdzie kupić bilet? Jak uzyskać kontakt z Arriva? Ile kosztuje bilet Arriva? Jakie linie obsługuje Arriva?

Kontakt z PKP Arriva

Przed kontaktowaniem się z Arriva, warto, jest sprawdzić zakładkę „Centrum pasażera” dostępną na stronie internetowej. Znajdują się tam wszelkie najważniejsze informacje dla podróżujących z Arriva. Jednak gdy okaże się to niewystarczające, można uzyskać kontakt Arriva korzystając ze sposobów opisanych poniżej. Arriva kontakt realizuje głównie telefonicznie. Telefoniczny kontakt z PKP Arriva możliwy jest całodobowo przez wszystkie dni w roku oraz dostępna jest zarówno dla telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych. Aby uzyskać kontakt z Arriva, należy dzwonić pod numer 703 200 200. Koszt za połączenie z infolinią Arriva jest zgodny z taryfą operatora. Innym sposobem na uzyskanie informacji jest forma mailowa. Pracownicy Arriva obsługują wszelkie wiadomości przychodzące pod adres [email protected]. Arriva kontakt umożliwia także poprzez formularz online. Można go znaleźć na stronie internetowej przewoźnika. Po wypełnieniu wszelkich wymaganych pól wiadomość wysyłana jest do pracowników spółki.

Rozkład jazdy PKP Arriva

Arriva rozkład jazdy udostępnia na swojej stronie internetowej. Można tam znaleźć informacje na przykład na temat tego, jakie linie obsługuje Arriva. Istnieje także możliwość wyszukania interesującego połączenia. Jednak gdy wystąpią nadal jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jaki jest rozkład jazdy Arriva, można skontaktować się z obsługą osobiście lub telefonicznie korzystając z numeru na infolinię.

Bilety PKP Arriva

Dużo osób nurtuje pytanie, gdzie kupić bilety Arriva? Bilety na pociągi Arriva można nabyć na kilka sposobów. Można je zakupić na stacjach kolejowych, w kasach biletowych lub za pośrednictwem automatów biletowych, które są dostępne na niektórych stacjach. Można również kupić bilety przez internet za pośrednictwem strony internetowej Arriva lub korzystając z aplikacji mobilnej przewoźnika. Na stronie internetowej Arriva, można dokonać zakupu biletów online, wybierając datę i godzinę podróży, trasę, kategorię biletu oraz ilość pasażerów. Ile kosztuje bilet Arriva? Ceny biletów w Arriva zależą od odległości podróży oraz rodzaju biletu. Można sprawdzić aktualne ceny biletów na stronie internetowej Arriva lub w kasach biletowych na stacjach. Gdy wystąpią jakiekolwiek dodatkowe pytania w sprawach dotyczących biletów Arriva, odpowiedź można uzyskać, kontaktując się z przewoźnikiem.

Inne serwisy