Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Koleje Wielkopolskie


PKP Koleje Wielkopolskie – skontaktuj się z przewoźnikiem. Sprawdź aktualny rozkład jazdy Kolei Wielkopolskich. Informacje o biletach na Koleje Wielkopolskie.

PKP Koleje Wielkopolskie

Jak kupić bilet na Koleje Wielkopolskie? Jaki jest aktualny rozkład jazdy Kolei Wielkopolskich? Jak skontaktować się z Kolejami Wielkopolskimi? Wszelkie niezbędne informacje dotyczące Kolei Wielkopolskich dostępne na stronie.

Koleje Wielkopolskie – kontakt

Koleje Wielkopolskie kontakt realizują telefonicznie oraz mailowo. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Kolejami Wielkopolskimi, należy zadzwonić na infolinię przewoźnika. Funkcjonuje ona pod numerem 616 500 106. Telefoniczny kontakt Koleje Wielkopolskie umożliwiają codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00. Ponadto opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora. Natomiast mailowy kontakt Koleje Wielkopolskie realizują pod adresem [email protected]. Kontaktując się z przewoźnikiem, można uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z rozkładem jazdy, zagubionymi rzeczami, opóźnieniami pociągów, reklamacjami oraz komunikacją zastępczą.

Koleje Wielkopolskie bilety PKP

Koleje Wielkopolskie bilety oferują w różnych formach. Dostępne są bilety jednorazowe, okresowe odcinkowe, miesięczne, na przewóz roweru i psa oraz bilety za bagaż. Dostępne są także ulgi handlowe oraz ustawowe, które zmniejszają ceny biletów. Ceny biletów na Koleje Wielkopolskie zależy od paru czynników, takich jak chociażby liczba przejechanych stref oraz rodzaj biletu. W przypadku wystąpienia pytań dotyczących biletów zawsze można uzyskać kontakt z Kolejami Wielkopolskimi, aby uzyskać szczegółowe informacje na ich temat.

Jak kupić bilet na Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie umożliwiają zakup biletów na parę sposobów. Każdy może wybrać taką opcję na zakup biletu, która odpowiada mu najbardziej. Można je zakupić w kasach biletowych, automatach biletowych, na stronie internetowej przewoźnika, za pomocą aplikacji mobilnych, biletomatach zainstalowanych w pociągach Kolei Wielkopolskich oraz u obsługi pociągu.

PKP KW rozkład jazdy

Koleje Wielkopolskie oferują szeroki zakres połączeń kolejowych w województwie wielkopolskim, a ich rozkład jazdy można sprawdzić na kilka sposobów:

  • Za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika – można tam znaleźć informacje na temat każdej linii oraz wyszukać interesujące połączenie,
  • Korzystając z aplikacji mobilnych,
  • Sprawdzając tablice przystankowe, znajdujące się na większości przystanków, na których zatrzymują się pociągi Kolei Wielkopolskich,
  • Dzwoniąc na numer, który prowadzi na infolinię Kolei Wielkopolskich.

Popularne artykuły

Inne serwisy