Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Warszawska Kolej Dojazdowa


Informacje na temat Warszawskiej Kolei Dojazdowej dostępne na stronie. Skontaktuj się z WKD, korzystając z udostępnionych danych kontaktowych.

PKP Warszawska Kolej Dojazdowa

Bilety WKD gdzie kupić? Jak kupić bilet WKD przez komórkę? Jaki jest rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej? Wszelkie informacje na temat Warszawskiej Kolei Dojazdowej dostępne na stronie.

Warszawska Kolej Dojazdowa kontakt

WKD kontakt umożliwia między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Aby skontaktować się z Warszawską Koleją Dojazdową, wiadomość należy kierować pod adres e-mail [email protected]. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób na kontakt WKD.

Telefon PKP WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa kontakt telefoniczny realizuje pod paroma różnymi numerami telefonów. Aby jak najszybciej uzyskać kontakt z WKD, należy wybrać odpowiedni z nich. Dostępne są numery:

  • (22) 758-00-12 — numer ten prowadzi do dyżurnego ruchu WKD i jest dostępny przez całą dobę,
  • (22) 755-70-82 — jest to numer działający całodobowo kierujący do dyspozytora WKD,
  • (22) 755-55-64 — numer kontaktowy do sekretariatu zarządu,
  • (22) 755-47-60 — numer do biura Warszawskiej Kolei Dojazdowej.
Warto także wiedzieć o tym, że numery kontaktowe do sekretariatu zarządu oraz do biura, nie działają przez całą dobę. Dostępne są one od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Punkt rzeczy znalezionych w Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Zagubienie rzeczy w WKD można zgłosić na dwa sposoby: telefonicznie lub mailowo. Wybierając pierwszy sposób, należy zadzwonić pod numer (22) 755-47-60, w godzinach jego dostępności, czyli od godziny 7:00 do 15:00 w dni powszednie. Natomiast chcąc zgłosić zagubienie drogą mailową, wiadomość można kierować na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected].

Warszawska Kolej Dojazdowa bilety PKP

Bilety na WKD PKP można kupić na kilka sposobów:

  • Bilety papierowe — można je kupić w kasach WKD na dworcach oraz w automatach biletowych znajdujących się na stacjach.
  • Bilety elektroniczne — Warszawska Kolej Dojazdowa oferuje bilety elektroniczne, które można kupić na stronie internetowej WKD lub przy pomocy aplikacji mobilnych. Aby skorzystać z biletu elektronicznego, należy pobrać go na swój telefon lub wydrukować i okazać w pociągu.
Na Warszawskiej Kolei Dojazdowej obowiązuje strefowy system biletowy, a cena biletów zależy od liczby stref, które przekracza dana trasa. Istnieją bilety jednorazowe oraz czasowe, takie jak bilety okresowe czy turystyczne. Więcej informacji na temat cen biletów i stref można znaleźć na stronie internetowej WKD lub bezpośrednio kontaktując się z przewoźnikiem.

WKD rozkład jazdy

Rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej można znaleźć na stronie internetowej WKD oraz w aplikacjach mobilnych. Na stronie internetowej Warszawskiej Kolei Dojazdowej, po wybraniu zakładki „Rozkład jazdy”, można wybrać stację początkową i końcową oraz datę i godzinę odjazdu. Następnie strona wyświetli harmonogram odjazdów z wybranej stacji, z informacją o godzinach odjazdów, przystankach pośrednich oraz czasie przejazdu. Co więcej, w aplikacji mobilnej WKD można ustawić powiadomienia o zmianach w rozkładzie jazdy oraz sprawdzić informacje o ewentualnych utrudnieniach w ruchu. Warto pamiętać, że WKD może wprowadzać zmiany w rozkładzie jazdy w zależności od na przykład pory roku, świąt. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy przed planowaną podróżą lub kontaktować się z przewoźnikiem w razie pytań.

Inne serwisy