Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Strefa pasażera PKP


Co to jest strefa pasażera PKP? Sprawdź informacje dotyczące strefy pasażera PKP. Najważniejsze dane o strefie pasażera Polskich Kolei Państwowych.

Informacje na temat biletów i strefy dla pasażera. Co to jest strefa pasażera PKP?

PKP Moje bilety

Wiele osób zastanawia się jak zakupić bilet przez internet. Bilet przez internet można kupić na stronie internetowej PKP po zalogowaniu się do PKP Intercity w zakładce MOJE BILETY. Poza samym zakupem można też tam sprawdzić informacje na temat zakupionego biletu, a także zmienić trasę lub zwrócić kupiony przez nas bilet. Zwrot pieniędzy za taki bilet przychodzi do 30 dni roboczych.

PKP Portal pasażera

Zdarza się, że kupiony został bilet kolejowy, lecz nie są znane wszystkie informacje związane z przejazdem pociągu. Z tym problemem pomoże strona internetowa PKP Portal pasażera, dzięki której można uzyskać wiele informacji na temat przejazdu pociągu. Jedną z przydatnych opcji na tej stronie jest wyszukiwarka połączeń, która pomoże odnaleźć informacje na temat przyjazdu i odjazdu konkretnego pociągu, lecz to nie wszytko co oferuje portal pasażera. Kolejną bardzo przydatną funkcją są komunikaty, z których można dowiedzieć się między innymi o odwołanych pociągach, a także o zmianach w rozkładzie jazdy PKP i wiele więcej.

PKP Dla pasażera

Wiadomo jakie zasady podczas przejazdu pociągiem obowiązują pasażerów. Wtedy przydatną rzeczą będzie strefa dla pasażera, w której można dowiedzieć się wiele potrzebnych informacji na temat przejazdu i regulaminu, który obowiązuje pasażera. Poza tym można także odszukać tam informacje o ofertach i usługach, złożyć reklamacje, wnioski, skargi i inne zgłoszenia, a także skontaktować się z PKP Intercity. Można także zgłosić swój przejazd poprzez internetowy formularz umieszczony w zakładce dla pasażera.

PKP Online

Czasami ciężko jest uzyskać informacje dotyczące PKP. Dowiedzieć się o nich można na stronie internetowej PKP, na której poza samymi informacjami można także dokonać zakupu biletu na przejazd pociągiem i wiele więcej. Najważniejszą rzeczą do sprawdzenia danych, które dotyczą pasażerów, jest posiadanie konta na stronie PKP. Wtedy można łatwo się zalogować i sprawdzić informacje na temat biletów i nie tylko.

Popularne artykuły

Inne serwisy