Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Praca w PKP


Jakie korzyści gwarantuje praca w PKP? Aktualne oferty pracy w PKP bez doświadczenia. Praca biurowa PKP dla studentów. Sprawdź oferty pracy.

PKP Oferty pracy

PKP Intercity to jeden z najlepszych środków transportu w Polsce. Codziennie uruchamiane jest około 380 pociągów. Przyjeżdżają one przez największe miasta w kraju, a także umożliwiają wygodne podróżowanie po Europie. PKP Intercity to przede wszystkim grupa ludzi zaangażowanych w przewóz jak najwyższej ilości zadowolonych pasażerów. Dlatego PKP ciągle poszukuje więcej ludzi do pracy, aby pasażerowie unikali problemów np. takich jak odwołane przejazdy z powodu braku osoby kierującej pociągiem.

Kto może pracować w PKP?

W PKP Intercity pracę mogą znaleźć nie tylko osoby ze specjalnym przeszkoleniem. Firma zatrudnia również ekspertów od rozkładów jazdy, takich jak analitycy, ekonometrycy i nie tylko. Zatrudnić się w PKP mogą także studenci, zapisując się w rekrutacji na stronie PKP.

Jakie korzyści gwarantuje praca w PKP?

Dołączając do PKP, można liczyć na udział w ciekawych projektach z różnych obszarów. Firma oferuje niekorporacyjną atmosferę, aktywne drużyny sportowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie na studia, szkolenia i kursy, dofinansowanie karty sportowej, opiekę medyczną i urlopy, a także atrakcyjne zniżki na krajowe i międzynarodowe podróże koleją.

Inne serwisy