Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Szybka Kolej Miejska Trójmiasto


Dane kontaktowe do PKP SKM Trójmiasto dostępne na stronie. Sprawdź aktualny rozkład jazdy w PKP SKM Trójmiasto. Dostępne bilety w PKP Szybkiej Kolei Miejskiej.

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

Informacje na temat PKP SKM. Jak uzyskać kontakt z PKP SKM Trójmiasto? Jak sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP SKM? Dostępne bilety w PKP SKM Trójmiasto.

PKP SKM Trójmiasto kontakt

PKP SKM kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Kontakt z PKP SKM możliwy jest telefonicznie lub także elektroniczne, korzystając z e-maila lub formularza kontaktowego. Aby uzyskać kontakt z PKP SKM poprzez formularz kontaktowy, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową przewoźnika. Następnie formularz należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego adres e-mail, wybierając, z kim chce się skontaktować oraz wpisując treść wiadomości. PKP Szybka Kolej Miejsca w Trójmieście kontakt umożliwia także poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości do PKP SKM należy kierować na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected].

Telefon do PKP Szybkiej Kolei Miejskiej

Innym sposobem na kontakt z PKP SKM jest forma telefoniczna. Pracownicy PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście obsługują połączenia przychodzące na numer +48 58 721 21 70. Podany numer, pozwalający na kontakt z PKP SKM Trójmiasto, jest dostępny przez całą dobę, co umożliwia szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy.

PKP SKM kontakt w sprawie rozkładu jazdy

Aktualny rozkład jazdy PKP SKM można sprawdzić na stronie internetowej przewoźnika w zakładce dla pasażera. Jest tam możliwość wyszukania odpowiedniego kursu oraz sprawdzenia jego szczegółów. Rozkład jazdy PKP Szybkiej Kolei Miejskiej można także sprawdzić, odwiedzając dworzec kolejowy. Gdy jednak wystąpią jakiekolwiek pytania w sprawie rozkładu jazdy w PKP SKM Trójmiasto, można skontaktować się z infolinią.

Bilety w PKP SKM Trójmiasto

W PKP SKM Trójmiasto bilety można nabyć na kilka sposobów. Można zakupić bilety w kasach biletowych na stacjach SKM lub za pośrednictwem automatów biletowych, które są dostępne na większości stacji. Można również kupić bilety przez internet lub korzystając z aplikacji mobilnej SKM Trójmiasto. Istnieją różne rodzaje biletów, w tym bilety jednorazowe, bilety czasowe, bilety weekendowe oraz bilety miesięczne. Można również nabyć bilety okresowe umożliwiające korzystanie z innych środków transportu publicznego, takich jak autobusy czy tramwaje. Ceny biletów w PKP SKM Trójmiasto zależą od odległości podróży oraz rodzaju biletu. Można sprawdzić aktualne ceny biletów na stronie internetowej SKM Trójmiasto lub w kasach biletowych na stacjach. Można także uzyskać informacje o biletach, kontaktując się z PKP SKM.

PKP SKM miejsca obok siebie

W przypadku większości połączeń w PKP SKM istnieje możliwość wyboru miejsc obok siebie. Opcja wyboru miejsc jest dostępna podczas rezerwacji biletów przez internet lub przez telefon. W przypadku zakupu biletu w kasie biletowej na stacji kasjer zazwyczaj oferuje dostępne miejsca, stara się spełnić preferencje klienta. Jednakże, w przypadku dużego zainteresowania danym połączeniem, może zdarzyć się, że w momencie zakupu biletów nie będzie już dostępnych miejsc obok siebie. W takiej sytuacji pasażerowie zostaną umieszczeni w najbliższych wolnych miejscach.

Inne serwisy