Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP SKPL


SKPL – informacje na temat rozkładu jazdy pociągów oraz o biletach. Skontaktuj się z przewoźnikiem SKPL korzystając z danych kontaktowych udostępnionych na stronie.

PKP SKPL

Szczegółowe informacje na temat przewoźnika SKPL, dotyczące między innymi kontaktu, biletów oraz rozkładu jazdy dostępne na stronie.

Kontakt SKPL PKP

SKPL kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Aby skontaktować się z SKPL, korzystając z formy mailowej, należy wysłać wiadomość z zapytaniem pod adres [email protected]. Podany adres mailowy prowadzący do SKPL pozwala na zadanie pytań ogólnych przewoźnikowi. Mailowy kontakt SKPL pozwala na szybkie otrzymanie odpowiedzi od pracowników przewoźnika SKPL. Kontakt SKPL możliwy jest także poprzez formularz kontaktowy udostępniony na stronie internetowej przewoźnika. Należy go odpowiednio uzupełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko i adres e-mail, oraz temat i treść wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do pracowników SKPL.

SKPL telefon

Kontakt z SKPL realizowany jest także poprzez infolinię przewoźnika. Działa ona pod numerem telefonu +48 62 752 05 09. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt SKPL, możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Na ten moment nie jest dostępna infolinia działająca całodobowo. SKPL kontakt, korzystając z formy telefonicznej, umożliwia od poniedziałku do piątku.

Bilety na pociąg SKPL PKP

Aby zarezerwować bilet na pociąg SKPL, należy skorzystać ze strony internetowej przewoźnika lub zadzwonić pod numer, który prowadzi na jego infolinię. Zakup biletów może odbywać się także poprzez dedykowane do tego aplikacje mobilne. Warto także wiedzieć o tym, że SKPL oferuje wiele rodzajów ulg, które zmniejszają ceny biletów. Ulgi takie zaczynają się od 33%, a kończą się nawet na 100% zniżce. Dodatkowo należy także wiedzieć o tym, że opłata za przewóz bagażu, roweru oraz zwierząt w SKPL kosztuje 3 złote. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen biletów na SKPL, warto, jest zajrzeć na stronę internetową przewoźnika lub skontaktować się z nim telefonicznie.

SKPL rozkład jazdy

Aktualny rozkład jazdy SKPL, można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych kursów, przyjazdów i odjazdów pociągów, jak i przystanków, na których się zatrzymują.

SKPL trasy

Zazwyczaj pociągi SKPL kursują po liniach kolejowych, które nie są eksploatowane przez państwowych przewoźników kolejowych. Wśród popularnych tras, które są obsługiwane przez SKPL, można wymienić połączenia między Warszawą, Lublinem i Zamościem, a także pociągi kursujące między Częstochową, Katowicami i Krakowem. SKPL oferuje również połączenia międzynarodowe, w tym pociągi do Czech i na Słowację.

Inne serwisy