Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Szybka Kolej Miejska Warszawa


Aktualne dane kontaktowe do Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie dostępne na stronie. Sprawdź rozkład jazdy i informacje dotyczące biletów na SKM Warszawa.

PKP SKM Szybka Kolej Miejska Warszawa

Co to jest SKM? Szybka Kolej Miejska bilety gdzie kupić Warszawa? Jak kupić bilet SKM przez telefon? Jaki bilet na SKM? Ile kosztuje bilet SKM?

Kontakt z Szybką Koleją Miejską w Warszawie

Szybka Kolej Miejska Warszawa kontakt umożliwia poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wysyłając wiadomość na adres e-mail SKM Warszawa, można uzyskać wszelkie niezbędne informacje dla pasażerów pociągów. Szybka Kolej Miejska Warszawa kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Pracownicy SKM, zajmujący się obsługą klientów, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Numer kontaktowy PKP SKM Warszawa

Innym sposobem na kontakt SKM Warszawa, jest forma telefoniczna. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Szybką Koleją Miejską Warszawa, należy dzwonić pod numer (22) 19 115. Forma telefoniczna, jest to obecnie najszybszy sposób, które pozwala na skontaktowanie się z przewoźnikiem, dlatego szczególnie w przypadku pilnych pytań, warto z niej skorzystać.

Bilety SKM Szybka Kolej Miejska Warszawa

Szybka Kolej Miejska Warszawa udostępnia podróżującym różne rodzaje biletów. Dostępne są między innymi bilety jednorazowe, okresowe, czy też grupowe. Ceny biletów SKM Warszawa zależą od paru różnych rzeczy, takich jak strefa podróży oraz tego, ile ważny jest bilet. Należy także pamiętać o tym, że przy kupowaniu jednorazowego papierowego biletu, należy go skasować w kasowniku. Więcej informacji dotyczących biletów na Szybką Kolej Miejską w Warszawie, można uzyskać, odwiedzając oficjalną stronę internetową przewoźnika lub na jej stacjach. Wszelkie informacje można także otrzymać, dzwoniąc na infolinię SKM Warszawa.

Rozkład jazdy SKM Szybka Kolej Miejska Warszawa

Rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej SKM. Rozkład jazdy jest regularnie aktualizowany, aby uwzględnić wszelkie zmiany w trasach i godzinach kursów. SKM Warszawa obsługuje trzy linie: S1, S2 i S3. Linia S1 biegnie na północ i południe między stacjami Wołomin a Pruszków, linia S2 łączy Warszawę Zachodnią z Sulejówkiem Miłosną na wschodzie, a linia S3 kursuje między Warszawą Wschodnią a Sulejówkiem Miłosną. Godziny odjazdów i przyjazdów na poszczególnych stacjach są uzależnione od dnia tygodnia i godziny dnia. Najlepiej sprawdzić aktualny rozkład jazdy SKM Warszawa na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika lub w aplikacji mobilnej, aby upewnić się, że uzyskujemy najnowsze informacje na temat godzin kursów i możliwe są ewentualne zmiany.

Inne serwisy