Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Cargo


Skontaktuj się z przewoźnikiem PKP Cargo, korzystając z danych kontaktowych na stronie. Aktualny adres e-mail oraz numer kontaktowy do PKP Cargo. Przewozy towarów w PKP Cargo.

Informacje o PKP Cargo

Przewozy towarowe w PKP Cargo. Ceny przewozów towarów w PKP Cargo. Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z PKP Cargo.

Kontakt z PKP Cargo

PKP Cargo kontakt umożliwia poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wysyłając wiadomość pod odpowiedni adres e-mail, prowadzący do PKP Cargo, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące przewoźnika. Aby uzyskać mailowy kontakt PKP Cargo, wiadomość należy kierować pod adres [email protected]. Pracownicy PKP Cargo, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, także wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób, pozwalający na kontakt PKP Cargo.

Infolinia telefoniczna PKP Cargo

PKP Cargo obsługuje także kontakt telefoniczny. Tę formę kontaktu PKP Cargo realizuje dzięki infolinii. Kontakt z PKP Cargo możliwy jest pod dwoma numerami. Pierwszy z nich jest to numer 32 722 14 14 i pozwala on na skontaktowanie się z przewoźnikiem za pomocą telefonii komórkowej. Natomiast drugi numer kontaktowy jest przeznaczony do telefonów stacjonarnych i jest to 0 801 022 042. Jednak należy także wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt PKP Cargo, który byłby obsługiwany przez całą dobę, nie jest obecnie dostępny. PKP Cargo kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Pracownicy obsługujący infolinię PKP Cargo, obsługują połączenia przychodzące na podane numery od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt PKP Cargo nie jest możliwy. W godzinach, w których akurat kontakt PKP Cargo, korzystając z formy telefonicznej, nie jest dostępny, można skontaktować się z przewoźnikiem poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową.

Przewozy towarowe PKP Cargo

Jeśli chodzi o przewóz towarów, PKP Cargo oferuje szeroką gamę usług, w tym transport kontenerów, węgla, ropy naftowej, cementu, a także przewóz innych ładunków niebezpiecznych i towarów wymagających specjalistycznych warunków transportu. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług transportowych oferowanych przez PKP Cargo i uzyskać wycenę transportu towarów, można skontaktować się bezpośrednio z firmą poprzez ich stronę internetową lub dzwoniąc na infolinię przewoźnika.

Inne serwisy