Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Usedomer Bäderbahn


Usedomer Bäderbahn – skontaktuj się z przewoźnikiem. Aktualne informacje na temat rozkładu jazdy oraz biletów na Usedomer Bäderbahn.

Usedomer Bäderbahn

Bilety na Usedomer Bäderbahn. Aktualny rozkład jazdy pociągów Usedomer Bäderbahn. Numer kontaktowy i adres e-mail Usedomer Bäderbahn. Informacje na temat Usedomer Bäderbahn.

Dane kontaktowe do Usedomer Bäderbahn

Aby skontaktować się z Usedomer Bäderbahn, można skorzystać z metody elektronicznej. W tym celu należy wysłać wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Usedomer Bäderbahn obsługuje wiadomości kierowane pod adres [email protected]. Można na nim uzyskać wszelkie informacje dotyczące przewoźnika.

Numer telefonu Usedomer Bäderbahn

Kontakt Usedomer Bäderbahn możliwy jest także telefonicznie poprzez infolinię. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Usedomer Bäderbahn, należy zadzwonić pod numer +49 38 378 27 10. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że podany numer, pozwalający na kontakt Usedomer Bäderbahn, jest obsługiwany przez niemieckich pracowników przewoźnika. Aktualnie kontakt Usedomer Bäderbahn w języku polskim nie jest możliwy.

Zakup biletów na Usedomer Bäderbahn

Możliwości zakupu biletów na Usedomer Bäderbahn zależą od preferencji podróżnych oraz czasu i miejsca, w którym chcą oni kupić bilety na pociąg. Istnieje kilka sposobów na zakup biletów na Usedomer Bäderbahn:

  • Bilet w kasie na dworcu — na większości stacji UBB istnieje możliwość zakupu biletów w kasie. Na dworcu można kupić bilety jednorazowe, ulgowe, grupowe oraz bilety czasowe, takie jak karnety.
  • Bilet online — Usedomer Bäderbahn umożliwia zakup biletów online na swojej stronie internetowej. Można tam kupić bilety jednorazowe, ulgowe, grupowe oraz bilety czasowe.
  • Bilet w aplikacji mobilnej — Usedomer Bäderbahn oferuje również aplikację mobilną, w której można kupić bilety jednorazowe oraz bilety czasowe, takie jak karnety.
  • Bilet u konduktora — na niektórych liniach Usedomer Bäderbahn istnieje możliwość zakupu biletów u konduktora w pociągu. Warto jednak pamiętać, że cena biletu kupionego u konduktora może być wyższa niż cena biletu kupionego w kasie lub online.
W przypadku zakupu biletów online lub przez aplikację mobilną należy pamiętać o dokładnym sprawdzeniu warunków korzystania z biletu, takich jak ważność, strefa taryfowa oraz ewentualne zniżki i ulgi.

Rozkład jazdy pociągów Usedomer Bäderbahn

Rozkład jazdy pociągów Usedomer Bäderbahn można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika, a także w aplikacji mobilnej UBB. Rozkład jazdy obejmuje wszystkie stacje i przystanki obsługiwane przez Usedomer Bäderbahn, a także informacje o czasie odjazdu i przyjazdu pociągów oraz o ich częstotliwości. Przed planowaną podróżą warto zawsze sprawdzić aktualny rozkład jazdy na stronie internetowej lub w aplikacji Usedomer Bäderbahn, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Ponadto, na stacjach Usedomer Bäderbahn znajdują się rozkłady jazdy w formie wydrukowanej, które zawierają informacje o planowanych odjazdach i przyjazdach pociągów. Można tam znaleźć informacje o trasie, czasie przejazdu, numerze pociągu oraz ewentualnych zmianach w rozkładzie jazdy.

Inne serwisy