Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Łódzka Kolej Aglomeracyjna


Łódzka Kolej Aglomeracyjna – skontaktuj się z przewoźnikiem, korzystając z danych kontaktowych udostępnionych na stronie. Informacje o biletach ŁKA.

PKP Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Gdzie kupić bilet ŁKA? Jak sprawdzić aktualny rozkład jazdy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej? Dostępne informacje na temat Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej zostały udostępnione na stronie.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna kontakt

Kontakt z ŁKA, możliwy jest między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Łódzka Kolej Aglomeracyjna kontakt mailowy umożliwia pod paroma różnymi adresami. Aby uzyskać kontakt z ŁKA, wiadomość należy kierować na wybrany z nich. ŁKA kontakt, realizuje pod adresami:

  • [email protected] – prowadzi on do sekretariatu przewoźnika,
  • [email protected] – pozwala na złożenie skarg, reklamacji, lub ubiegania się o zwrot niewykorzystanego biletu, co jest możliwe najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem terminu ważności biletu.

Telefon PKP ŁKA

Łódzka Kolej Aglomeracyjna kontakt realizuje także telefonicznie. Kontakt z ŁKA, korzystając z formy telefonicznej, możliwy jest pod dwoma numerami. Pierwszy z nich jest to 887 879 980 i prowadzi na infolinię przewoźnika. Kontakt z Łódzka Koleją Aglomeracyjną pod tym numerem jest możliwy codziennie od godziny 7:00 do 19:00. Poza tymi godzinami kontakt z ŁKA pod podanym numerem telefonu, nie jest możliwy. Koszt za połączenie z infolinią Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej jest zgodny z taryfą obowiązującą u operatora. ŁKA kontakt telefoniczny, umożliwia także pod numerem 42 236 17 00. Pozwala on na skontaktowanie się z sekretariatem przewoźnika.

PKP ŁKA bilety

Bilety na Łódzką Kolej Aglomeracyjną można nabyć na parę różnych sposobów. Bilety można zakupić między innymi za pośrednictwem internetu, korzystając z platform zajmujących się sprzedażą biletów. Zakup może także odbyć się poprzez aplikacje mobilne. Stacjonarnie bilety można nabyć w kasach biletowych, automatach biletowych oraz biletomatach.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna rozkład jazdy

Rozkład jazdy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej zależy od linii oraz od trasy, którą zamierza się podróżować. Aktualny rozkład jazdy ŁKA, jest udostępniony na oficjalnej stronie przewoźnika. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat godziny odjazdów oraz przyjazdów pociągów, które są na bieżąco aktualizowane, co pozwoli uniknąć problemów podróżującym. Jednak gdy nadal występują jakiekolwiek pytania dotyczące rozkładu jazdy pociągów w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, można zadzwonić pod numer, który prowadzi na infolinię przewoźnika, aby uzyskać wszelkie interesujące informacje.

Popularne artykuły

Inne serwisy