Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Koleje Śląskie


PKP Koleje Śląskie – aktualne dane kontaktowe, informacje na temat rozkładu jazdy oraz biletów dostępne na stronie. Skontaktuj się z Kolejami Śląskimi.

PKP Koleje Śląskie

Dostępne informacje dotyczące Kolei Śląskich na witrynie. Jak kupić bilet Koleje Śląskie? Ile kosztuje bilet Koleje Śląskie? Gdzie kupić bilet na Koleje Śląskie? Nowy rozkład jazdy Koleje Śląskie.

Kontakt z Kolejami Śląskimi

Koleje Śląskie kontakt umożliwiają drogą elektroniczną. Kontakt z Kolejami Śląskimi możliwy jest między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Aby uzyskać kontakt z przewoźnikiem, wiadomość należy przesyłać na jeden z dostępnych adresów e-mail. Biuro Obsługi Klienta Kolei Śląskich obsługuje wiadomości przychodzące na pocztę mailową działającą pod adresem [email protected]. Osoby niepełnosprawne mogą uzyskać natomiast potrzebną pomoc, wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Możliwe jest także elektroniczne złożenie skargi lub reklamacji. W tym celu wiadomość należy kierować na adres [email protected].

Infolinia Koleje Śląskie PKP

Telefoniczny kontakt Koleje Śląskie umożliwiają pod numerem +48 32 428 88 88. Podany numer prowadzi na infolinię przewoźnika. Kontakt z Kolejami Śląskimi, korzystając z formy telefonicznej dostępny, jest całodobowo. Można na niego zgłaszać między innymi przejazd grup lub też uzyskać informacje dotyczące cen biletów, obecnych ofert, panującego regulaminu oraz o taryfie. Jednak należy także wiedzieć o tym, że zgłoszenie przejazdu grup możliwe jest jedynie od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Natomiast status zgłoszonych skarg oraz reklamacji możliwy jest do uzyskania pod podanym numerem w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00.

Koleje Śląskie rozkład jazdy

Rozkład jazdy Kolei Śląskich jest ogólnodostępny na stronie internetowej przewoźnika oraz w aplikacjach mobilnych. Zawarte są tam informacje dotyczące godzin odjazdów oraz przyjazdów konkretnych pociągów, przesiadek, czasu podróży, a także numerów oraz nazw wszystkich stacji. Rozkład jest aktualizowany na bieżąco, co oszczędza podróżującym kłopotów.

Sugestie na temat rozkładu jazdy

Koleje Śląskie udostępniają podróżnym specjalny formularz, poprzez który można wysyłać uwagi dotyczące rozkładu jazdy pociągów. Można poprzez niego zasugerować przewoźnikowi zmiany w rozkładzie jazdy, takie jak, chociażby godziny odjazdów lub dodatkowe połączenia komunikacyjne.

Koleje Śląskie bilet

Koleje Śląskie bilety oferują w paru różnych rodzajach. Dostępne są bilety jednorazowe, czasowe oraz okresowe. Ceny biletów w Kolejach Śląskich zależą natomiast od paru czynników. Zalicza się do nich odległość przejazdu, rodzaj biletu, wiek pasażera oraz czas podróży. Koleje Śląskie oferują także różne promocje i zniżki, w tym dla dzieci, młodzieży, seniorów, a także dla grup podróżujących razem.

PKP Koleje Śląskie jak kupić bilet?

Bilet na Koleje Śląskie można kupić na kilka sposobów. Można to zrobić przez internet na stronie Kolei Śląskich lub w aplikacji mobilnej, korzystając z systemu sprzedaży biletów online. Bilet osobiście można kupić w kasach biletowych na stacjach. Natomiast w pociągach można nabyć bilety u konduktorów. Aby kupić bilet przez internet lub w aplikacji mobilnej, należy wybrać rodzaj biletu, trasę podróży oraz liczbę pasażerów. Następnie należy dokonać płatności za pomocą wybranej metody płatności, takiej jak karta płatnicza, przelew lub portfel internetowy. Po dokonaniu płatności bilet zostanie wysłany na wskazany adres e-mail lub zostanie wygenerowany w aplikacji mobilnej. Przy zakupie biletu w kasie biletowej na stacji lub u konduktora w pociągu należy podać informacje o trasie podróży oraz liczbę pasażerów i uiścić opłatę za bilet.

Inne serwisy