Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Intercity


Co to jest PKP Intercity? Jak skontaktować się z PKP Intercity? Sprawdź rozkład jazdy PKP Intercity na terenie Polski.

PKP Intercity

Informacje na temat PKP Intercity. Jak skontaktować się z PKP Intercity? Jak sprawdzić rozkład jazdy PKP Intercity?

PKP Intercity kontakt

Aby skontaktować się z PKP, należy zadzwonić pod numer 703 200 200 lub wypełnić formularz kontaktowy z pytaniami. Formularze dostępne są na oficjalnej stronie PKP. Na początku wypełniania takiego formularza, należy wybrać kategorie. Po wybraniu tematu wpisuje się adres e-mail, z którym skontaktuje się PKP. W treści tej wiadomości należy podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem. Można także dołączyć pliki zdjęć w całej treści zawartości. Na koniec wystarczy tylko potwierdzić zgodę na przetwarzanie, a wiadomość zostanie wysłana.

PKP Intercity kontakt w sprawie rozkładu jazdy

Rozkład jazdy można sprawdzić na stronie internetowej PKP Intercity w zakładce dla pasażera. Można tam wybrać naszą trasę przejazdu pociągiem i sprawdzić wszystkie treści z nim związane, ale także istnieje też standardowego sprawdzenia rozkładu jazdy na dworcu kolejowym. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat rozkładu jazdy, trzeba skontaktować się z infolinią.

PKP Intercity infolinia

Nie raz zdarzają się sytuacje, w których nie zna się aktualnych informacji na różne tematy związane z PKP. Wtedy z pomocą przychodzi całodobowa infolinia PKP. Numer infolinii PKP dla abonamentów na telefony stacjonarne i komórkowe to 703 200 200. Koszt za minutę połączenia to 1,29 brutto. Numer infolinii PKP dla abonamentów do sieci zagranicznej i połączeń między narodowych to 22 391 97 57, a opłaty za połączenie uzależnione są od taryfy operatora. Usługę tą świadczy PKP Intercity S.A.

PKP Intercity bilety

Wiele z nas nie wie, że bilety można zakupić nie tylko na dworcu kolejowym, ale także na stronie PKP Intercity. Wystarczy tylko wybrać opcje dla pasażera, a następnie zaznaczyć wybraną trasę przejazdu i kliknąć kup bilet.

PKP Intercity miejsca obok siebie

Większość pasażerów podróżuje grupami lub we dwoje, więc powstaje pytanie, czy można zakupić bilety miejsc obok siebie. Jest to możliwie, a więc żeby zakupić przez internet dwa miejsca obok siebie, należy to zrobić w dwóch osobnych transakcjach. Jest to jednak uciążliwe, bo trzeba cały czas sprawdzać, czy dane miejsce jest wolne. PKP Intercity nie planuje jednak zmieniać aktualnego systemu.

Popularne artykuły

Inne serwisy