Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Leo Express


Skontaktuj się z Leo Express. Aktualny numer do Leo Express dostępny na stronie. Uzyskaj informacje na temat biletów na Leo Express. Rozkład jazdy Leo Express.

PKP Leo Express

Leo Express gdzie kupić bilety? Leo Express jak kupić bilet? Jak anulować bilet Leo Express? Wszelkie informacje na temat przewoźnika dostępne są na stronie.

PKP Leo Express kontakt

Leo Express kontakt umożliwia telefonicznie poprzez infolinię, mailowo oraz korzystając z chatu online. Telefoniczny kontakt Leo Express realizuje pod numerem +48 222 630 297. Infolinia jest czynna codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00. Natomiast aby uzyskać mailowy kontakt Leo Express, wiadomości należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową, działającą pod adresem [email protected]. Odpowiedź od pracowników Leo Express można otrzymać w ciągu około następnych 5 dni roboczych od wysłania wiadomości. Wszelkie pytania można także na chat online Leo Express, który dostępny jest na stronie internetowej przewoźnika. Pozwala on na bardzo szybkie otrzymanie odpowiedzi. Wiadomość zwrotną można uzyskać w czasie poniżej 10 minut.

Leo Express bilety

Leo Express oferuje wiele rodzajów biletów, takich jak bilet normalny, ulgowy, biznesowy czy też bilet z przesiadką. Ceny biletów w Leo Express zależą od paru czynników, takich jak liczba przejechanych stref oraz rodzaj biletu. Szczegółowe informacje na temat cen biletów Leo Express można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika lub dzwoniąc pod numer, prowadzący na infolinię.

Leo Express gdzie kupić bilet PKP?

Aby zakupić bilety na pociągi Leo Express, można skorzystać z wybranej z dostępnych opcji:

  • Przez internet korzystając ze strony Leo Express,
  • Poprzez aplikację mobilną Leo Express,
  • Korzystając z biur podróży oraz punktów partnerskich Leo Express,
  • W kasownikach znajdujących się w pociągach Leo Express.

Zakup biletów przez internet Leo Express

Leo Express obsługuje swój własny system rezerwacji, który można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika. Dostępny system oblicza cenę biletów, która będzie najkorzystniejsza dla podróżującego. Po zakupieniu biletu otrzymuje się wiadomość na podany adres e-mail z numerem biletu oraz numerem siedzenia. Taką wiadomość należy pokazać obsłudze pokładowej podczas sprawdzania biletów. Płatności za bilet korzystając z systemu rezerwacji Leo Express, można uiścić za pomocą karty płatniczej lub przelewu internetowego.

Zwrot biletu Leo Express

Gdy chce się anulować bilet w Leo Express, można skorzystać ze strony internetowej przewoźnika. Bilet Leo Express można zwrócić maksymalnie 15 minut przed planowanym odjazdem pociągu. W dostępnym formularzu zwrotu należy wpisać kod biletu. Natomiast pieniądze za anulowany bilet zostaną zwrócone, w zależności od sposobu płatności, natychmiast lub do 30 dni od potwierdzenia otrzymania prośby o anulowanie. Leo Express umożliwia także zwrot całkowity lub częściowy pieniędzy, gdy wystąpią opóźnienia pociągu. Aby ubiegać się o taki zwrot, należy uzyskać kontakt z Leo Express korzystając z chatu online.

Rozkład jazdy Leo Express

Rozkład jazdy Leo Express jest ogólnodostępny na stronie internetowej przewoźnika. Można go także sprawdzić w aplikacji mobilnej Leo Express. Dostępne są także tablice przystankowe, które znajdują się na większości przystanków kolejowych, na których zatrzymują się pociągi Leo Express. Wszelkie informacje o rozkładzie jazdy można także uzyskać, dzwoniąc na infolinię Leo Express.

Popularne artykuły

Inne serwisy