Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Koleje Dolnośląskie


Kupno oraz zwrot biletów w Kolejach Dolnośląskich. Kontakt z Kolejami Dolnośląskimi. Rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich.

PKP Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie gdzie kupić bilet? Koleje Dolnośląskie ile ważny jest bilet? Jak skontaktować się z Kolejami Dolnośląskimi? Informacje na temat Kolei Dolnośląskich dostępne na stronie.

PKP Koleje Dolnośląskie kontakt

W celu uzyskania wszelkich informacji na temat przewoźnika należy skontaktować się z Kolejami Dolnośląskimi. Aby uzyskać kontakt z Kolejami Dolnośląskimi, należy wybrać jeden z dostępnych sposobów. Koleje Dolnośląskie kontakt realizują między innymi poprzez formularz kontaktowy. Można go znaleźć na stronie internetowej przewoźnika w zakładce „Kontakt”. Kontakt z Kolejami Dolnośląskimi można także uzyskać poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiadomości mailowe do Kolei Dolnośląskich należy kierować pod adres e-mail [email protected]. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie są to jedyne sposoby pozwalające na kontakt z Kolejami Dolnośląskimi.

Koleje Dolnośląskie infolinia

PKP KD kontakt realizują także telefonicznie. Kontakt z Kolejami Dolnośląskimi, korzystając ze sposobu telefonicznego, pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy. Infolinia Kolei Dolnośląskich działa pod numerem kontaktowym +48 76 742 11 12. Warto także wiedzieć o tym, że infolinia KD dostępna jest całodobowo.

Biuro rzeczy znalezionych PKP Koleje Dolnośląskie

W przypadku zgubienia rzeczy w pociągu lub na terenie Kolei Dolnośląskich, można skontaktować się z Biurem Rzeczy Znalezionych. Jest na to parę sposobów:

  • Telefonicznie – Punk Rzeczy Znalezionych Kolei Dolnośląskich działa całodobowo pod numerem 76 742 11 12.
  • Osobiście – rzeczy zgubione można odebrać codziennie, jednak należy pamiętać o tym, że wcześniej trzeba umówić się na odbiór z pracownikiem Punktu Rzeczy Znalezionych. Odbiór możliwy jest zwykle po mniej więcej trzech dniach, zaczynając od przyjęcia zgubionej rzeczy od znalazcy.
  • Korzystając z wyszukiwarki – na stronie internetowej Kolei Dolnośląskich w zakładce Punktu Rzeczy Znalezionych dostępna jest wyszukiwarka, która pozwala znaleźć zgubiony przedmiot, wypełniając formularz.

Koleje Dolnośląskie rozkład jazdy

Aktualny rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich jest udostępniony na stronie internetowej przewoźnika. Aby zobaczyć wszelkie dostępne połączenia, należy wybrać zakładkę „Rozkład jazdy”. Można tam zobaczyć wszelkie dostępne kursy oraz wyświetlić ich szczegóły. Na stronie internetowej Kolei Dolnośląskich znajduje się także wyszukiwarka połączeń. Pozwala ona na szybkie znalezienie pożądanego kursu. W formularzu pozwalającym na wyszukiwanie połączeń należy wpisać stację początkową oraz końcową i datę, oraz godzinę planowanej podróży. Warto także wiedzieć, że szczegółowe informacje o kursach można uzyskać, kontaktując się z Kolejami Dolnośląskimi.

Koleje Dolnośląskie kup bilet PKP

Koleje Dolnośląskie gdzie kupić bilet? Można to zrobić na parę sposobów. Kupno biletów możliwe jest przez internet poprzez stronę internetową Kolei Dolnośląskich. Sprzedaż biletów jest również realizowana w kasach biletowych oraz automatach biletowych, które znajdują się na większych dworcach kolejowych na terenie Dolnego Śląska. Innym sposobem na kupno biletów w Kolejach Dolnośląskich są aplikacje mobilne. To ile ważny jest bilet w Kolejach Dolnośląskich, zależy od rodzaju biletu. Bilet na jeden przejazd jest ważny tylko na jedną konkretną trasę, natomiast bilety czasowe, takie jak na przykład bilety jednodniowe czy tygodniowe, są ważne przez określony czas od ich zakupu. Ile kosztuje bilet PKP Koleje Dolnośląskie, zależy od kilku czynników, takich jak między innymi długość trasy, rodzaj pociągu oraz rodzaj biletu. Należy pamiętać o tym, że ceny biletów w Kolejach Dolnośląskich ulegają zmianie, a dokładna cena zależy od wielu rzeczy, więc warto sprawdzić aktualne ceny na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika lub uzyskując kontakt z Kolejami Dolnośląskimi.

Anulowanie biletu w Kolejach Dolnośląskich

Ważna jest także odpowiedź na pytanie, jak anulować bilet w Kolejach Dolnośląskich? Warto sprawdzić dokładne warunki anulowania biletu przed jego zakupem. W przypadku niejasności lub pytań można skontaktować się z obsługą klienta Kolei Dolnośląskich. Jednak jest parę zasad, które dotyczą anulowania biletów w kolejach dolnośląskich:

  • Bilety jednorazowe nie podlegają zwrotowi.
  • Bilety czasowe mogą zostać anulowane przed rozpoczęciem okresu ważności, jednak możliwe jest to tylko w kasach oraz należy mieć zachowaną datę zakupu, oraz pieczątkę kasjera.
  • Bilety zakupione przez aplikację mobilną lub stronę internetową można anulować za pośrednictwem serwisu, w którym zostały kupione.

Popularne artykuły

Inne serwisy