Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP POLREGIO


POLREGIO aktualny numer kontaktowy. Skontaktuj się z POLREGIO. Sprawdź informacje dotyczące rozkładu jazdy oraz biletów POLREGIO na stronie.

Informacje o PKP POLREGIO

POLREGIO gdzie kupić bilet? Ceny biletów POLREGIO. Aktualny rozkład jazdy pociągów POLREGIO. Wszelkie dostępne informacje o przewoźniku POLREGIO udostępnione na stronie.

Infolinia PKP POLREGIO

POLREGIO kontakt realizuje także telefonicznie. Aby skontaktować się z POLREGIO, należy zadzwonić na infolinie przewoźnika. Działa ona pod numerem kontaktowym 22 474 00 44. Dostępna jest ona całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia z infolinią POLREGIO, jest zgodny z obecną taryfą operatora.

POLREGIO bilety

Kupno biletów POLREGIO może odbyć się na kilka sposobów:

  • Przez internet — bilety można kupić na stronie internetowej POLREGIO, na której dostępne są różne rodzaje biletów elektronicznych, w tym okresowe, jednorazowe, a także bilety dla grup zorganizowanych.
  • W automatach biletowych — automaty z biletami znajdują się na większości stacji obsługiwanych przez POLREGIO, a także w pociągach.
  • W kasach biletowych — bilety można kupić również w kasach biletowych na większych stacjach.
  • U kierowcy — bilety można również nabyć bezpośrednio u kierowcy autobusu POLREGIO, jeśli podróżujemy autobusem zamiast pociągiem.
Warto także wiedzieć o tym, że ceny biletów POLREGIO, są uzależnione od liczby stref, które planuje się przejechać, oraz od czasu ważności biletu. Można również nabyć bilety na konkretny pociąg lub wybrać bilety z ograniczoną, lub nieograniczoną możliwością zmiany daty i godziny podróży. Na stronie internetowej POLREGIO można znaleźć informacje o obowiązujących zniżkach oraz promocjach na bilety.

Rozkład jazdy POLREGIO PKP

POLREGIO obsługuje połączenia na terenie całego kraju, w tym między innymi linie między Warszawą a Gdańskiem, Wrocławiem, Poznaniem czy Krakowem, a także między Katowicami i Krakowem czy Gdynią i Szczecinem. Warto pamiętać, że rozkład jazdy POLREGIO ulega zmianom, dlatego warto sprawdzać aktualne rozkłady jazdy na stronie internetowej przed planowaną podróżą. Rozkład jazdy pociągów POLREGIO zależy od linii i trasy, którą chcemy podróżować. Aktualny rozkład jazdy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej POLREGIO, gdzie są dostępne szczegółowe informacje o godzinach odjazdów oraz przyjazdów pociągów.

Popularne artykuły

Inne serwisy