Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


PKP Koleje Małopolskie


Kupno biletów w Kolejach Małopolskich. Aktualny numer kontaktowy do Kolei Małopolskich dostępny na stronie. Koleje Małopolskie rozkład jazdy pociągów.

PKP Koleje Małopolskie

Koleje Małopolskie gdzie kupić bilet? Aktualny rozkład jazdy Kolei Małopolskich. Informacje na temat Kolei Małopolskich.

Dane kontaktowe do Kolei Małopolskich

Koleje Małopolskie kontakt umożliwiają z Obsługą Klienta. Żeby uzyskać kontakt z Kolejami Małopolskimi, można udać się na stronę internetową przewoźnika oraz wybrać zakładkę „Kontakt”. Dostępny jest tam formularz kontaktowy dla klientów. Należy go wypełnić, wpisując do niego imię i nazwisko, adres elektronicznej skrzynki pocztowej oraz temat i treść wiadomości. Po uzupełnieniu wszelkich wymaganych pól arkusz można wysłać do pracowników Obsługi Klienta. Innym sposobem na kontakt z Kolejami Małopolskimi jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Koleje Małopolskie kontakt mailowy umożliwiają pod paroma różnymi adresami. Są to:

PKP Koleje Małopolskie infolinia

Koleje Małopolskie posiadają też własną infolinię. Działa ona pod numerem (12) 30 71 714. Infolinia Kolei Małopolskich pozwala na najszybsze skontaktowanie się z przewoźnikiem.

Koleje Małopolskie rozkład jazdy

Rozkład jazdy Kolei Małopolskich można sprawdzić na parę sposobów:

  • Poprzez oficjalną stronę internetową Kolei Małopolskich. Znajduje się tam aktualny rozkład jazdy Kolei Małopolskich dla wszystkich pociągów przewoźnika. Można także wyszukać odpowiedni kurs.
  • Korzystając z aplikacji mobilnej Kolei Małopolskich.
  • Sprawdzając tablice informacyjne, które rozmieszczone są na stacjach oraz na przystankach, na których zatrzymują się pociągi Kolei Małopolskich.
  • Kontaktując się z infolinią Kolei Małopolskich.

Koleje Małopolskie bilety

Koleje Małopolskie bilety oferują w wielu rodzajach, które można kupić przed podróżą lub u konduktora w pociągu. Można zakupić bilety jednorazowe, grupowe, czasowe, weekendowe oraz okresowe. Ceny biletów Kolei Małopolskich zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj biletu, długość trasy i liczba osób. Przed podróżą warto dokładnie zapoznać się z ofertą przewoźnika i wybrać najkorzystniejszy rodzaj biletu. W przypadku wątpliwości można udać się na stronę Kolei Małopolskich w celu dokładniejszych informacji na temat cen biletów lub też skontaktować się z przewoźnikiem.

PKP Koleje Małopolskie bilety online

Koleje Małopolskie umożliwiają zakup biletów online za pomocą aplikacji mobilnej przewoźnika. Poprzez aplikacje można uzyskać dostęp do biletów jednorazowych, okresowych oraz zintegrowanych. A aplikacji dostępne są także subskrypcje dające dostęp do biletów okresowych. Płatności za bilety zakupione poprzez aplikacje można dokonać za pomocą usług takich jak ApplePay, GooglePay, Przelewy24 oraz BLIK.

Inne serwisy