Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Infolinia PKP


Infolinia PKP Intercity. Informacja telefoniczna PKP dla pasażerów. Numer telefonu na infolinię PKP. PKP Informacja telefoniczna, telefoniczne infolinie.

Infolinia PKP - jak uzyskać informację o pociągach?

Jak uzyskać informacje na temat PKP? Najszybszą metodą będzie skorzystanie z usługi jaką jest Infolinia Polskich Kolei Państwowych. Jaki numer telefonu do PKP? Sprawdź jak skontaktować się z zarządzaną przez PKP informacją telefoniczną.

PKP Informacje

Wiele pasażerów pociągów zastanawia się gdzie szukać informacji na temat różnych treści związanych z PKP. Takie wiadomości można odszukać między innymi na stronie internetowej PKP, gdzie jest wszystko rozpisane w informacjach dla pasażera. Można tam odnaleźć treści o komunikatach, rozkładzie jazdy pociągów, prognozach frekwencji w pociągach, prawach i obowiązkach pasażera i wiele więcej.

PKP Infolinia

Czasami zdarzają się sytuacje, w których podróżni nie znają aktualnych informacji na temat PKP. W takich momentach pomocna może okazać się infolinia PKP, która jest dostępna całodobowo 7 dni w tygodniu. Numer na infolinię PKP dla abonamentów sieci stacjonarnych i komórkowych to 703 200 200 - opłata za minutę połączenia wynosi 1,29 brutto. Numer na infolinię PKP dla abonamentów sieci zagranicznych i dla połączeń zagranicznych to +48 22 391 97 57 a koszt za połączenie jest zgodny z taryfą operatora. Usługę świadczy PKP InterCity S.A.

Jak skontaktować się z infolinią PKP?

Aby skontaktować się z infolinią PKP, istnieje możliwość napisania swojego pytania w formularzu kontaktowym. Formularz znajduje się na oficjalnej stronie internetowej PKP. Można w nim wybrać kategorię zapytania, czyli np. komunikacji kolejowej, komunikacji między narodowej, zakupu biletów, strony internetowej PKP Intercity, faktur do transakcji internetowych, jakości usług lub aplikacji IC nawigator.

Po wybraniu tematu zapytania należy podać swój adres e-mail, na który infolinia PKP udzieli odpowiedzi. W treści wiadomości warto podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Do całej zawartości wiadomości można załączyć plik ze zdjęciem. Na końcu wystarczy tylko potwierdzić zgodę na przetwarzanie i wiadomość zostanie wysłana.

PKP Telefon

W czasie podróży zdarzają się nagłe sytuacje, w których przydatny może okazać się numer telefonu na infolinię PKP. Przykładem takiej sytuacji może być znalezienie portfela podczas przejazdu pociągiem PKP, który chciałoby się zwrócić, lecz nie wiadomo gdzie. Jaki jest telefon PKP? Numer telefonu na infolinię PKP to 703 200 200. Wybierając ten numer telefonu, można skontaktować z obsługą i organami polskich kolei.

Inne serwisy